ImagineImagineImagine

Cerere unban - DaZay^

Avatar utilizator

Topic author
✪ DaZay^
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 04, 2020 10:29 pm
4
Localitate: Suceava
Loading…

Cerere unban - DaZay^

Nickname-ul tau: DaZay^
Nickname-ul adminului care te-a banat: Stie el cine
Nume server/ip: CSGO.PARABESTIAL.RO
Data si ora: 30.03.2020 9:47
SteamID-ul tau:STEAM_0:0:489426255
Dovada:


Nici bine nu iau unban ca primest iara ban :)))

- Il stiam pe unu rampa ca l-am vazut si unu l-am auzit pe mid, m-am dus jungle pentru ca il ratam pe ala de pe rampa intruna si era clar ca poate sa ma omoare in drum spre jungle am tras in ala din connector si era clar ca ala din rampa vine sa il ajute, l-am omorat pe ala de pe rampa care s-a aratat apoi m-am dus la window, l-am auzit si am zis sa nu ma arat ca are avantaj, cand l-am auzit cum se misca m-am uitat cu tinta pe unde l-am auzit probabil a fost cu tinta pe el si a vazut adminul, m-am dus inapoi connector pentru ca daca sarea pe bench il auzeam, cand am ajuns connector am auzit muzica de 10 secunde si m-am retras putin si era clar ca iesea din connector din cauza timpului.. Ai 4k ore omule..


Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere unban - DaZay^

Esti sigur ca asa au mers lucrurile?....p.s era monster de fata,amandoi erati pe shift si va stiati unu de altu cel mai interesant lucru este,cand cum am spus pe shift cel din conector inainte sa iasa la colt tu al naibii te-ai pus pe faza,de unde stiai?...poate vrea sa sara in jungla sau poate steata pe loc ,tu ai auzit?....repet,cum ai auzit daca erati amndoi pe shift?,hai ma lesi?......nu am nu numai 4k de ore dar am si ani de fps games,ai luat prima data ban pentru un motiv,al doilea tot asa si va ramane........o data codat mereu codat,ai primit unban pentru ca asa am decis eu.toti au luat unban de pe server si a fost implementat sistem-ul prime only,daca nici asa va potoleste,deci nu am ce sa zic
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
✪ DaZay^
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 04, 2020 10:29 pm
4
Localitate: Suceava
Loading…

Re: Cerere unban - DaZay^

tu te auzi ce spui? este total random.. cum ai zis si tu nu aveam cum sa-l stiu pe ala connector dar dupa ce nu l-am mai auzit pe mid am mers connector... mai lucreaza la gamesense omule.. esti praf daca crezi ca eu sunt codat :))
Avatar utilizator

Topic author
✪ DaZay^
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 04, 2020 10:29 pm
4
Localitate: Suceava
Loading…

Re: Cerere unban - DaZay^

oricum o sa pot intra pe server deci nu-i problema :))
Avatar utilizator

Topic author
✪ DaZay^
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 04, 2020 10:29 pm
4
Localitate: Suceava
Loading…

Re: Cerere unban - DaZay^

abia astept sa vad cand o sa iau eu vac sau game ban XD
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere unban - DaZay^

✪ DaZay^ scrie: Mar Mar 31, 2020 12:45 am tu te auzi ce spui? este total random.. cum ai zis si tu nu aveam cum sa-l stiu pe ala connector dar dupa ce nu l-am mai auzit pe mid am mers connector... mai lucreaza la gamesense omule.. esti praf daca crezi ca eu sunt codat :))
aha wh inseamna game sense la tine?te-ai pregiti chiar inainte sa iasa la colt cu o secunda exact mai indepartat de colt la nivel-ul capului,s-a vazut clar ca il stiai,unban nu primesti
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere unban - DaZay^

✪ DaZay^ scrie: Mar Mar 31, 2020 12:46 am abia astept sa vad cand o sa iau eu vac sau game ban XD
nu te bucura ca vine si tie randul
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
✪ DaZay^
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 04, 2020 10:29 pm
4
Localitate: Suceava
Loading…

Re: Cerere unban - DaZay^

N-o sa-mi vina randul pentru ca n-o sa iau :)))

"el din conector inainte sa iasa la colt tu al naibii te-ai pus pe faza,de unde stiai?"

- mai erau vreo 5 secunde era clar ca tre sa iasa la un moment dat.... gandeste si tu :))
Avatar utilizator

Topic author
✪ DaZay^
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 04, 2020 10:29 pm
4
Localitate: Suceava
Loading…

Re: Cerere unban - DaZay^

daca eram amandoi pe shift de ce am auzit ceva mid cand eram la scari ? si la window alerga pe acolo... ce volum ai ?
Avatar utilizator

Topic author
✪ DaZay^
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 04, 2020 10:29 pm
4
Localitate: Suceava
Loading…

Re: Cerere unban - DaZay^

Ka1zer scrie: Mar Mar 31, 2020 12:47 am
✪ DaZay^ scrie: Mar Mar 31, 2020 12:45 am tu te auzi ce spui? este total random.. cum ai zis si tu nu aveam cum sa-l stiu pe ala connector dar dupa ce nu l-am mai auzit pe mid am mers connector... mai lucreaza la gamesense omule.. esti praf daca crezi ca eu sunt codat :))
aha wh inseamna game sense la tine?te-ai pregiti chiar inainte sa iasa la colt cu o secunda exact mai indepartat de colt la nivel-ul capului,s-a vazut clar ca il stiai,unban nu primesti

sa nu primesc ma doare in cur.. am zis ca intru de pe alt cont si n-o sa stiti care-s :))).. am facut cererea pentru ca sunteti niste incapabili...
Încuiat