ImagineImagine

Cerere Helper / Admin - WuGH

Avatar utilizator

Topic author
WuGH
Membru
Membru
Mesaje: 33
Membru din: Mie Dec 25, 2019 10:13 am
4
Localitate: Targoviste
Loading…

Re: Cerere Helper / Admin - WuGH

Az0t scrie: Joi Dec 26, 2019 3:40 pm Oricum, din partea mea, poti primi fara probleme acel helper fiindca te incadrezi in cerintele impuse. Singurul lucru care mi s-a parut ciudat a fost acel grafic care a aratat ca ai fost activ doar 6 zile, in rest fara vreo activitate. De aceea ti-am zis ca era bine sa specifici in cerere ca ai jucat si cu alte nume pe server pentru a se vede ce activitate ai avut.
Azot eu te respect pe tine , am jucat cu tine random pe mutle alte servere si stiu ca esti un jucator bun si un tip ok , de aceea opinia ta chiar conteaza pentru mine ,dar in regulament nu scrie nicaieri ca trebuie sa ai spre exemplu o luna pe server , ci doar sa ai 30 de ore . Ma rog , nu doresc sa intind acest subiect , este opinia ta si o respect .
Si nu fac asta pentru ca sunt lingau sau asa mai departe , eu stiu sa apreciez critica constructiva .


ᴍɪᴇ ɴᴜ-ᴍɪ ᴘʟᴀᴄᴇ ᴄᴇ ᴠᴀ ᴘʟᴀᴄᴇ ᴠᴏᴜᴀ ꜱɪ ɴᴜ ꜱᴜɴᴛ ᴀᴛᴀᴛ ᴅᴇ ɴᴇʙᴜɴ ꜱᴀ ᴍᴀ ɪɴᴛᴇʀɴᴇᴢ ʟᴀ 9. :twisted:
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere Helper / Admin - WuGH

cu numele care ai jucat pe server si cu cele precedente ai aproape 40 de ore
PRO!!!
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
WuGH
Membru
Membru
Mesaje: 33
Membru din: Mie Dec 25, 2019 10:13 am
4
Localitate: Targoviste
Loading…

Re: Cerere Helper / Admin - WuGH

ka1zer scrie: Joi Dec 26, 2019 3:48 pm cu numele care ai jucat pe server si cu cele precedente ai aproape 40 de ore
PRO!!!
Multumesc !
ᴍɪᴇ ɴᴜ-ᴍɪ ᴘʟᴀᴄᴇ ᴄᴇ ᴠᴀ ᴘʟᴀᴄᴇ ᴠᴏᴜᴀ ꜱɪ ɴᴜ ꜱᴜɴᴛ ᴀᴛᴀᴛ ᴅᴇ ɴᴇʙᴜɴ ꜱᴀ ᴍᴀ ɪɴᴛᴇʀɴᴇᴢ ʟᴀ 9. :twisted:
Avatar utilizator

Topic author
WuGH
Membru
Membru
Mesaje: 33
Membru din: Mie Dec 25, 2019 10:13 am
4
Localitate: Targoviste
Loading…

Re: Cerere Helper / Admin - WuGH

Az0t scrie: Joi Dec 26, 2019 3:40 pm Oricum, din partea mea, poti primi fara probleme acel helper fiindca te incadrezi in cerintele impuse. Singurul lucru care mi s-a parut ciudat a fost acel grafic care a aratat ca ai fost activ doar 6 zile, in rest fara vreo activitate. De aceea ti-am zis ca era bine sa specifici in cerere ca ai jucat si cu alte nume pe server pentru a se vede ce activitate ai avut.
Asta este ultimul mesaj pe care il mai scriu ca ma intind cam prea mult , daca nu aveti inceredere sau ceva in mine , ma multumesc si cu helper , nu a zis nimeni ca vrea sa fie din prima admin , dupa poate primesc UP sau poate remove .
ᴍɪᴇ ɴᴜ-ᴍɪ ᴘʟᴀᴄᴇ ᴄᴇ ᴠᴀ ᴘʟᴀᴄᴇ ᴠᴏᴜᴀ ꜱɪ ɴᴜ ꜱᴜɴᴛ ᴀᴛᴀᴛ ᴅᴇ ɴᴇʙᴜɴ ꜱᴀ ᴍᴀ ɪɴᴛᴇʀɴᴇᴢ ʟᴀ 9. :twisted:
Avatar utilizator

Az0t
Membru
Membru
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Aug 17, 2019 4:31 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Cerere Helper / Admin - WuGH

Nu ma intelege gresit, nu incerc sa fac astfel incat sa nu primesti helper sau admin. Mi s-a parut ciudata statistica de pe graficul respectiv, vazand ca ai jucat doar in ultimele 6 zile si atat. Daca zici ca ai fost si inainte activ, acumuland un numar total de 140 de ore, atunci ai un pro de la mine. Nu scrie nicaieri in regulament in cat timp sa acumulezi acele 30 de ore, intr-adevar. Dar hai sa privim lucrurile astfel..sa zicem ca vine un baiat pe server care are un weekend liber, se joaca 10 ore/zi si acumuleaza cele 30 de ore cerute. Aplica pentru functia de helper si il primeste, cu toate ca el s-a jucat pe server doar 3 zile. (deci dupa 3 zile, el jucator nou, are deja helper). Intelegi punctul meu de vedere ? Dar inteleg ca lucrurile la tine nu stau tocmai asa, motiv pentru care imi modific acel Contra intr-un PRO.
p.s sper ca intelegi intentia mea de a fi precaut cu persoanele care intra in aceasta comunitate fiindca este mai importanta calitatea decat cantitatea. Numai bine si spor la "Helper"-uit pe server :)
Avatar utilizator

Topic author
WuGH
Membru
Membru
Mesaje: 33
Membru din: Mie Dec 25, 2019 10:13 am
4
Localitate: Targoviste
Loading…

Re: Cerere Helper / Admin - WuGH

Az0t scrie: Joi Dec 26, 2019 3:56 pm Nu ma intelege gresit, nu incerc sa fac astfel incat sa nu primesti helper sau admin. Mi s-a parut ciudata statistica de pe graficul respectiv, vazand ca ai jucat doar in ultimele 6 zile si atat. Daca zici ca ai fost si inainte activ, acumuland un numar total de 140 de ore, atunci ai un pro de la mine. Nu scrie nicaieri in regulament in cat timp sa acumulezi acele 30 de ore, intr-adevar. Dar hai sa privim lucrurile astfel..sa zicem ca vine un baiat pe server care are un weekend liber, se joaca 10 ore/zi si acumuleaza cele 30 de ore cerute. Aplica pentru functia de helper si il primeste, cu toate ca el s-a jucat pe server doar 3 zile. (deci dupa 3 zile, el jucator nou, are deja helper). Intelegi punctul meu de vedere ? Dar inteleg ca lucrurile la tine nu stau tocmai asa, motiv pentru care imi modific acel Contra intr-un PRO.
p.s sper ca intelegi intentia mea de a fi precaut cu persoanele care intra in aceasta comunitate fiindca este mai importanta calitatea decat cantitatea. Numai bine si spor la "Helper"-uit pe server :)
Multumesc pentru PRO si imi pare bine ca ti-ai schimbat opinia despre mine !
ᴍɪᴇ ɴᴜ-ᴍɪ ᴘʟᴀᴄᴇ ᴄᴇ ᴠᴀ ᴘʟᴀᴄᴇ ᴠᴏᴜᴀ ꜱɪ ɴᴜ ꜱᴜɴᴛ ᴀᴛᴀᴛ ᴅᴇ ɴᴇʙᴜɴ ꜱᴀ ᴍᴀ ɪɴᴛᴇʀɴᴇᴢ ʟᴀ 9. :twisted:
Avatar utilizator

whaitgold
Membru
Membru
Mesaje: 53
Membru din: Sâm Dec 07, 2019 7:47 pm
4
Localitate: Constanta
Loading…

Re: Cerere Helper / Admin - WuGH

Pro
Sarmola :lol: :lol:
Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1158
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Cerere Helper / Admin - WuGH

Helper Activat. Atentie la activitate server/forum.
Încuiat