ImagineImagine

Reclamatie KingBanana

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
qpstyle
Membru
Membru
Mesaje: 3
Membru din: Dum Dec 23, 2018 10:26 am
5

Reclamatie KingBanana

Am si eu o problema cu acest helper pentru ca imi dadea kick aiurea desi nu jucam cu cod.Puteam sa dau verificare cu supremo sau cu orice ar fi vrut el deoarece eu eram curat(imi comenta chiar daca nu are cs prime).Au intrat 2 codati pe server , iar pe unul cu numele de R.I.P l-a lasat sa joace chiar daca in urma cu 5 minute chat-ul era spamat cu "Ezfrags".
Nu inteleg problema lui si de ce imi tot dadea kick! Sper sa rezolvati cu acest copil!


Avatar utilizator

Para
Fondator
Fondator
Mesaje: 310
Membru din: Lun Oct 29, 2018 2:34 pm
5
Romania

Re: Reclamatie KingBanana

Analizam situatia si venim cu un raspuns.
Avatar utilizator

LeThaL
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Vin Dec 07, 2018 11:54 pm
5

Re: Reclamatie KingBanana

Adminul în cauză este rugat să explice situația.
Avatar utilizator

LeThaL
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Vin Dec 07, 2018 11:54 pm
5

Re: Reclamatie KingBanana

După spusele lui King, reclamantul ar fi avut cod.Drept urmare a primit kick în repetate rânduri.Mai mult decât atât, spusele lui pot fi confirmate de Ionuț, pe care îl rog să-și exprime puctul de vedere asupra situației.Pe viitor, adminii sunt rugați să păstreze și o dovadă timp de 7zile, în caz că apar alte situații neplăcute.Reclamațiile ulterioare nu vor fi luate în calcul dacă perioada depășește 7 zile.
Avatar utilizator

Topic author
qpstyle
Membru
Membru
Mesaje: 3
Membru din: Dum Dec 23, 2018 10:26 am
5

Re: Reclamatie KingBanana

Daca Ionut imi suferea de cod pe server, dar cel cu ezfrags era lasat sa joace.Eu am fost dispus la verificare pentru ca eram curat si asta stie si King pentru ca a stat spec pe mine.El a inceput sa-mi dea kick pentru ca a spus Ionut ca am cod,dar nu avea nici macar o dovada.
Avatar utilizator

KingBANANA
Membru
Membru
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Dec 22, 2018 1:44 pm
5
Loading…

Re: Reclamatie KingBanana

Salut!Eu si cu alti 3 jucatori ne-am plans ca acest om joaca cu cheat.I-am dat kick ca sa ne lase.Vreau sa va spun ca era alt jucator cu hack(R.I.P) care folosea ezfrags.i-am dat si lui kick.
Avatar utilizator

Ionut
Membru
Membru
Mesaje: 110
Membru din: Sâm Dec 22, 2018 11:41 pm
5

Re: Reclamatie KingBanana

Da, in legatura cu reclamatia pusa catre colegul meu King, este adevarat , a dat kick in nenumarate randuri , dar pentru ca acel jucator avea cod si putin limbaj urat. King , dupa parerea mea , a procedat destul de corect. Din punctul meu de vedere este nevinovat.
Avatar utilizator

Topic author
qpstyle
Membru
Membru
Mesaje: 3
Membru din: Dum Dec 23, 2018 10:26 am
5

Re: Reclamatie KingBanana

Doar pentru ca voi nu ma puteti bate asta nu inseamna ca ma joc cu cod.Putea sa-mi faca demo ,dar el nu are nici o dovada in legatura cu faptul ca eu foloseam cheat.
Avatar utilizator

KingBANANA
Membru
Membru
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Dec 22, 2018 1:44 pm
5
Loading…

Re: Reclamatie KingBanana

Repet,qpstyle,mai multi jucatori au spus ca ai hack.
EDIT:Daca n-ai avut cod este greseala mea.Orice om face greseli.Pe viitor o sa fac demo.Pana atunci numai bine!Craciun fericit!

Cu respect,
Bananutza
Avatar utilizator

Para
Fondator
Fondator
Mesaje: 310
Membru din: Lun Oct 29, 2018 2:34 pm
5
Romania

Re: Reclamatie KingBanana

Cerere nefondata. Topic inchis.
Încuiat