ImagineImagine

reclamatie barny

Avatar utilizator

Radu_eLF
Membru
Membru
Mesaje: 10
Membru din: Vin Noi 15, 2019 2:12 pm
4

Re: reclamatie barny

Se vede cat de jucator e pana in minutul 2 cand nu face un frag si rateaza 80% din tot ce trage. (cand are un scor gen 15.0 iti pui semne de intrebare)

singura faza mai ciudata este in minutul 1.46 cand ii sare tinta dupa el in timp ce el incarca glontul.


pace voua! ;) :lol:


Avatar utilizator

Topic author
Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: reclamatie barny

pai hai barny,voi controla si daca ai schimbat hardul etc
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: reclamatie barny

Radu_eLF scrie: Lun Dec 02, 2019 10:17 pm Se vede cat de jucator e pana in minutul 2 cand nu face un frag si rateaza 80% din tot ce trage. (cand are un scor gen 15.0 iti pui semne de intrebare)

singura faza mai ciudata este in minutul 1.46 cand ii sare tinta dupa el in timp ce el incarca glontul.


pace voua! ;) :lol:
daca era bun jucator nici nu ma interesa,bravo lui,dar continuu la ochii miei este suspicios
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: reclamatie barny

Radu_eLF scrie: Lun Dec 02, 2019 10:17 pm Se vede cat de jucator e pana in minutul 2 cand nu face un frag si rateaza 80% din tot ce trage. (cand are un scor gen 15.0 iti pui semne de intrebare)

singura faza mai ciudata este in minutul 1.46 cand ii sare tinta dupa el in timp ce el incarca glontul.


pace voua! ;) :lol:
si numai vorbim de ala din ladder,nici nu a stat cu tinta pe el dar glonutl l-a urmarit prin zid sau pe ala din connector full aimlock
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Barny
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 105
Membru din: Sâm Aug 31, 2019 10:06 pm
4
Localitate: mirage
Italy
Loading…

Re: reclamatie barny

intru in 2 min
Hadeee
 ! Mesaj de la: Barny
Zacusca cu pita e cea mai buna
Avatar utilizator

Topic author
Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: reclamatie barny

Deci,am facut control a jucat pe 4 conturi,la care nus pe care o luat vac,in steam/steamapps/common/csgo arata clar conturile pe care a jucat,joaca de pe un laptop cu i3 6600u ceva de genu si pe 4 gb de ram,practic el ca si jxseh este dificil de acordat daca joaca cu coade sau nu,am controlat orice colt pe calculator si absolut toate logurile in mufele usb si SATA,cred ca joaca cu maxim 50 de fps in joc si cand sunt pe spec este foarte usor de spus daca are aim sau wh deoarece tot ce vad pe ercan poate fi delay si lag,am inteles faza de delay dar eu ma intreb cum o reusit sa se miste asa bine pe un laptop foarte slab?.....fata de jxseh barny are laptopul curat si nu are nici un log pe laptop de orice tip de cod,momentan imi cer scuze pentru deranj si acuzatii
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

forest2k
Membru
Membru
Mesaje: 271
Membru din: Lun Sep 16, 2019 4:36 pm
4
Localitate: Sibiu
Loading…

Re: reclamatie barny

ka1zer scrie: Lun Dec 02, 2019 11:48 pm Deci,am facut control a jucat pe 4 conturi,la care nus pe care o luat vac,in steam/steamapps/common/csgo arata clar conturile pe care a jucat,joaca de pe un laptop cu i3 6600u ceva de genu si pe 4 gb de ram,practic el ca si jxseh este dificil de acordat daca joaca cu coade sau nu,am controlat orice colt pe calculator si absolut toate logurile in mufele usb si SATA,cred ca joaca cu maxim 50 de fps in joc si cand sunt pe spec este foarte usor de spus daca are aim sau wh deoarece tot ce vad pe ercan poate fi delay si lag,am inteles faza de delay dar eu ma intreb cum o reusit sa se miste asa bine pe un laptop foarte slab?.....fata de jxseh barny are laptopul curat si nu are nici un log pe laptop de orice tip de cod,momentan imi cer scuze pentru deranj si acuzatii
Sa vezi cum jucam pe un laptop cu intel pentium si 20fps
cu 100 ping
Wake up in a dreamy world !
Avatar utilizator

Barny
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 105
Membru din: Sâm Aug 31, 2019 10:06 pm
4
Localitate: mirage
Italy
Loading…

Re: reclamatie barny

Imi merge 110 FPS doar ca pe server am probleme și merge cu 50-60 fps.... Sunt lucky moments... Se vede clar că sunt doar niște faze restu sunt doar ratări
Hadeee
 ! Mesaj de la: Barny
Zacusca cu pita e cea mai buna
Avatar utilizator

Barny
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 105
Membru din: Sâm Aug 31, 2019 10:06 pm
4
Localitate: mirage
Italy
Loading…

Re: reclamatie barny

+ sunt un jucător slab pentru orele mele.... Ka1zer sper sa nu ne mai certam și sa fie totul ok...
Hadeee
 ! Mesaj de la: Barny
Zacusca cu pita e cea mai buna
Avatar utilizator

Hunter
Membru
Membru
Mesaje: 291
Membru din: Vin Noi 02, 2018 10:00 pm
5
Loading…

Re: reclamatie barny

Cerere nefondata.
Încuiat