Imagine
Imagine

Cătălin - Gag fără motiv

Închis

Topic autor
Ciozz
Helper
Helper
Zodiac: Virgo
Vârsta: 18
Status: Neconectat

Cătălin - Gag fără motiv

Mesaj de Ciozz » 20 Sep 2017, 17:54

Nick: Sorinel Puștiu
SteamID: STEAM_0:1:149992840 (Cătălin)
Data/ora: 20-SEPT-2017 ~%5:30
Numele adminului reclamat: Cătălin
Motivul:
  • Gag fără motiv , aparent motivul este că am spus de trei ori cuvântul "paletă" la plural cu toate că nu am făcut referire la el deoarece nici n-am observat că a intrat și nu am absolut nicio tangență cu el.

Dovada:
Poze: https://imgur.com/a/bcNvv
Demo: la cerere

Mentiuni: Menționez că eu doar am spus în glumă și că am făcut această glumă dinainte să intre el pe server . Doar pentru că s-a atacat nu înseamnă că trebuie să-mi dea gag , pentru că nu am făcut referire la el și totuși l-am întrebat dacă i-a reproșat cineva că-l deranjează cuvântul pe care l-am spus însă tot insista că el mi-a dat gag că l-am făcut paletă și îmi cerea " în **** lui să citesc regulamentul de pe forum " , nu vreau să spun că toți avem aceeași mentalitate , dar odată ce nimeni nu s-a simțit deranjat pentru că am făcut o glumă nu-l înțeleg de ce mi-ar fii dat gag.

Ego sum lux mundi.🕯 Qui sequitur me, Non ambulat in tenebris, Sed habebit lumen vitae!

Imagine

Cătălin
Helper
Helper
Zodiac: Taurus
Vârsta: 17

Re: Cătălin - Gag fără motiv

Mesaj de Cătălin » 21 Sep 2017, 20:28

Prin cuvantul "paleta" m-am simtit jignit. Si de cand am intrat eu pe server, ai scris de 2 ori la plural " palete" . Ma deranjat. A 3a data, ti-am dat gag. La a 3a data cand ai spus, n-am observat ca ai zis singular, dar m-am enervat ca tot continui. Nu stiam de gluma voastra.
1) "mi cerea " în **** lui să citesc regulamentul de pe forum " - Nu am spus asta. In timp ce discutam noi 2, si imi tot cereai motivul gag-ului, a zis cineva "p** uita cum da asta" Si am spus, ca scrie in regulament ca pentru asa ceva nu se da gag. Nu cum ai scris tu acolo. Dar pentru ce a facut el, da. [link]viewtopic.php?f=16&t=3249[/link] Ai aici un link. Te-am rugat pe server sa-l citesti.
2) Pana la urma am avut un motiv.
Altceva de adaugat nu mai am. Doamne ajuta !

LemMon
Admin
Admin

Mesaj de LemMon » 21 Sep 2017, 21:16

Maxim avertizare verbala zic.
Imagine
„Be a king , think not ! Why be a king when you can be a god.”

Topic autor
Ciozz
Helper
Helper
Zodiac: Virgo

Mesaj de Ciozz » 22 Sep 2017, 16:21

Cătălin , ai spus exact așa " Du te și citește în p**a mea regulamentul pe forum " și Lemon era acolo și a auzit.
Ego sum lux mundi.🕯 Qui sequitur me, Non ambulat in tenebris, Sed habebit lumen vitae!

Imagine

Cătălin
Helper
Helper
Zodiac: Taurus
Vârsta: 17

Mesaj de Cătălin » 22 Sep 2017, 17:14

N-am spus asa. Vreau ca lemon sa-mi zica si el cuma fost.
Am zis: ca daca zici "in p**" nu primesti gag, si am zis sa mergi sa citesti regulamentu. Nu cum zici tu. Deja le intorci.
Ai zis demo la cerere. Vreau demo.

LemMon
Admin
Admin

Mesaj de LemMon » 30 Oct 2017, 20:22

Deja topicu' asta are prea mult timp , o sa anunt pe cineva sa ia o decizie si sa il inchida.
Imagine
„Be a king , think not ! Why be a king when you can be a god.”

Jampalica
Admin
Admin
Zodiac: Aquarius

Mesaj de Jampalica » 30 Oct 2017, 21:35

Nu vreau sa ma.bag in discutia voastră(Nu joc Cs Go)... Da eu cred ca si.a meritat gag.ul, deoarece Sunt multi palyeri care fac si ei 5 killl.uri la rand si dau 2-3 hs si se cred zei....sincer , eu tot la fel făceam

Conectat

Paradox
Owner
Owner
Zodiac: Aquarius
Status: Conectat

Mesaj de Paradox » 31 Oct 2017, 01:46

Bun... S-a facut cerere de demo. Ai adus? N-ai adus. Pentru ca acest topic este cam vechi si nu sunt nici dovezi concrete o sa zic ca ar fi mai ok daca veniti si cu plangeri serioase, nu pentru un amarat de gag pe care l-ai primit pentru ca, vorba lui @Jampalica te-ai dat zmeu. Pana atunci

Reclamatie nefondata!

Topic inchis!
A failure in planning is a plan for failure! :hmm:
Fi-mi-ar ban list-ul bogat ca masa de anul nou! :shifty:
Kevin da ban la admin :lol:
Imagine

Închis