ImagineImagine

Cerere Retragere/Absenta - Mannheim

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
Mannheim
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 66
Membru din: Mar Ian 10, 2023 6:45 pm
1
Romania

Cerere Retragere/Absenta - Mannheim

In ultima saptamana/ultimele 2 saptamani am avut probleme cu internetul(nu am avut deloc), din aceasta cauza activitatea mea scazuta dintr-o data. In schimb, de pe 27 mai pana la final de iulie plec in tara cu serviciul la fiecare parchet din fiecare oras din partea de vest a tarii si dupa un program de 8+ ore pe zi alaturi de faptul ca nu pot estima conexiunea sau viteza la net din locul in care ma aflu, sunt nevoit sa inaintez cererea de retragere/absenta, cum se doreste/accepta. Mentionez ca dupa ce termin cu delegarea, ma intorc cu activitatea normala de pana acum. Rog sa mi se lase vipul cu beneficiile pe care le are si pe perioada pe care l-am cumparat. Cand ma intorc, dupa ce fac activitatea si orele necesar, depun alta cerere de helper ca sa incep din nou activitatea in staff. Va multumesc pentru tot, pentru stafful matur si baietii de treaba, comunitatea frumoasa, si pana cand revin in iulie, nu va bucurati, nu scapati de mine, tot intru macar 2-3 zile pe saptamana sa va disper cu vipul, sau sa ma disper pe mine ca nu merge netul :)))


Avatar utilizator

LegioN
Admin
Admin
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 28, 2021 9:37 am
3
Localitate: Oradea
Romania

Re: Cerere Retragere/Absenta - Mannheim

eu zic sa fie doar absenta, e ceva de inteles.
propun sa ti ramana gradul si cand revii!
succes si spor :)
Încuiat