ImagineImagine

Cerere Unban-Kristy Arabul:)

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
Speddyxd
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 10
Membru din: Joi Apr 22, 2021 12:30 pm
3

Cerere Unban-Kristy Arabul:)

Nickname-ul tau: Kristy Arabul:)
Nickname-ul adminului care te-a banat: Nu stiu cine ma banat dar motivul banului este Dublicated account dar eu nu am mai multe conturi...
Nume server/ip:89.39.13.121:27015
Data si ora:22mai-Ora 21
SteamID-ul tau:76561199086479432
Dovada: Nu am pentru ca am luat ban dintr-o dată...


Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Cerere Unban-Kristy Arabul:)

Salut, ai primit ban de la adminul IamKulkat pe primul cont pentru motivul de multi-hack! Asteptam raspunsul adminului in cauza.
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

Topic author
Speddyxd
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 10
Membru din: Joi Apr 22, 2021 12:30 pm
3

Re: Raspuns:

Pentru cei care cred ca am hack, wall, aim sa se stie ca nu am ma cunosc mai multi baieti pe server si stiu ca nu am hack, multumesc! Sper sa se rezolove problema aceasta IamKulcat nici macar nu il gasesc pe server!
Avatar utilizator

IamKulkat
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 227
Membru din: Vin Ian 08, 2021 11:50 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Cerere Unban-Kristy Arabul:)

Salut,in primul rand ai spus ca nu ai mai multe conturi in timp ce moderatorul Yanis a verificat faptul ca ai(prima minciuna),ai primit ban pe 05-08-21 23:07 pe contul NxS Vladutz2K dupa spusele lui Yanis deci aceasta aplicatie poate fi respinsa deoarece dupa cum am aflat de la gradele mai inalte cererea trebuie facuta in maxim 4/5 zile de cand ai primit ban,contul respectiv are in momentul de fata 357 de ore in momentul respectiv a fost banat alaturi de inca unul NxS Danutz2k care era prietenul tau care in momentul de fata are vac pe cont,pe langa asta eu alaturi de jucatori actuali de atunci de pe server printre care dor!nescu si actualul admin care a revenit SIC, daca imi aduc bine aminte erati si toxici injurand fiecare jucator care spunea ca aveti cod(de asta nu sunt foarte sigur),nu era alt admin pe server si am fost rugat de SIC in momentul respectiv fiind un simplu membru,pe langa asta intrebarea mea este de ce cererea unban nu a fost facuta de cand ai primit ban pe contul respectiv?Din pacate nu pot veni cu o dovada deoarece imi sterg fiecare filmare facuta odata la 2-3 sapt in functie de momentul imi care imi aduc aminte,daca un superior crede ca am gresit in aceasta situatie astept sanctionarea mea.
Yo here it`s kulkat :twisted:
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Cerere Unban-Kristy Arabul:)

Cerere unban respinsa!Adminul IamKulkat a ti a acordat ban pe data de 05-08-2021 iar de atunci pana astazi au trecut aproximativ 3 saptamani.Cererea unban se face dupa 2 3 zile nu dupa aproape 3 saptamanii!
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Încuiat