Pagina 1 din 1

cerere helper/admin, ??vali??

Scris: Lun Noi 25, 2024 10:53 pm
de ??vali??
Nickname:??vali??
Discord:Valentin negoescu
Nume server/ip:188.212.100.42:27015
Varsta:17
Ore jucate pe server (minim 30):20+
Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public):360+
Cont free sau cumpărat (PRIME):cumpărat
Interviu (prin voce pe discord):da

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament):PARABESTIAL
SteamID:76561199260806216
Link catre profilul tau de steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199260806216/
Experinta anterioara cu detinerea adminului (cat timp):niciodata
Detalii:nu am aplicat niciodata in staff,dar as vrea sa ajut servarul cum pot si sa il fac sa fie un server pereferat pentru toata lumea :D
Absenta de pe forum de maxim 7 zile, gradul se dezactiveaza automat: accept

Re: cerere helper/admin, ??vali??

Scris: Lun Noi 25, 2024 11:13 pm
de DonParako
Contra! Nu consider ca esti pregatit pentru a avea aceasta functie!

Re: cerere helper/admin, ??vali??

Scris: Lun Noi 25, 2024 11:14 pm
de who_i_am
CONTRA, nu prea te-am vazut pe server si consider ca si colegu meu, nu esti pregatit pentru aceasta functie.

Re: cerere helper/admin, ??vali??

Scris: Mar Noi 26, 2024 12:32 am
de CalinW
Puteai sa iti dai interesul mai mult la aceasta motivare + activitate cam slabuta. CONTRA!

Re: cerere helper/admin, ??vali??

Scris: Mar Noi 26, 2024 1:02 am
de TriUNghY
Contra, ai o cerere recenta respinsa si consider ca ar mai trebui sa astepti pana sa faci una.

Re: cerere helper/admin, ??vali??

Scris: Mar Noi 26, 2024 7:08 am
de xyz
Contra, îmi pare rău dar nu ești pregătit pt a avea helper.

Re: cerere helper/admin, ??vali??

Scris: Mar Noi 26, 2024 7:29 am
de blazegaming22
CONTRA!O cerere destul de slaba plus ca nu pari pregatit pentru staff.

Re: cerere helper/admin, ??vali??

Scris: Mar Noi 26, 2024 5:02 pm
de MirelMSC
CONTRA Personal nu prea te-am vazut pe ser + cererea slabuta!

Re: cerere helper/admin, ??vali??

Scris: Mie Noi 27, 2024 11:21 am
de Maior
CERERE RESPINSA

Aplicatie slaba, iar comportamentul de pe server lasa de dorit. Deja a doua aplicatie respinsa, prin urmare revino in 14 zile pentru a aplica din nou. Orice incercare de a aplica pana la finalul acestor 14 zile va rezulta in stergerea/inchiderea topicului si sanctionarea cu warn. Recomand sa iti revizuiesti comportamentul pe server si sa pastrezi o relatie buna cu jucatorii, intrucat asta va urmari echipa staff.


Topic inchis.