Pagina 1 din 2

[REMOVE] Cerere Helper/Admin lic

Scris: Dum Ian 12, 2025 7:01 pm
de Licaaleex
Nickname:lica
Discord:lica6351
Nume server/ip:romania.parabestial.ro
Varsta:Am 17 ani, in 2 luni am sa implinesc 18.
Ore jucate pe server (minim 30):Cred ca am in jur de 70-80 ore, fiind activ in fiecare zi, dupa reset am reusit sa fac 25 ore, iar pana in reset aveam 3 zile jucate (respectiv 72 ore).
Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public):513
Cont free sau cumpărat (PRIME):Prime
Interviu (prin voce pe discord):Sunt de acord.

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament):PARABESTIAL
SteamID:76561199504387953
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199504387953/
Experinta anterioara cu detinerea adminului (cat timp):Pe Counter Strike 2 nu am mai detinut aceasta functie, in schimb am fost helper timp de 6 luni pe un server de samp foarte populat.
Detalii: Numele meu este Alexandru Lica, am 17 ani, iar dorinta mea este sa obtin functia de helper fiind foarte activ pe server.Doresc sa ma implic sa ajut comunitatea , acesta fiind un motiv pentru cererea facuta.
Absenta de pe forum de maxim 7 zile, gradul se dezactiveaza automat: accept / nu accept: Accept!

Re: Cerere Helper/Admin lic

Scris: Dum Ian 12, 2025 7:05 pm
de blazegaming22
PRO!O cerere buna +esti un baiat super de treaba cu un comportament adecvat si activ pe server.

Re: Cerere Helper/Admin lic

Scris: Dum Ian 12, 2025 7:08 pm
de JackGO123
PRO foarte activ pe server, meriti o sansa!

Re: Cerere Helper/Admin lic

Scris: Dum Ian 12, 2025 7:11 pm
de who_i_am
PRO, o cerere foarte bine lucrata + jucator activ pe server.

Re: Cerere Helper/Admin lic

Scris: Dum Ian 12, 2025 8:01 pm
de Marijuana:)
PRO , cu conditia sa iti schimbi comportamentul , dar in rest aplicatie buna si esti si activ pe server !

Re: Cerere Helper/Admin lic

Scris: Dum Ian 12, 2025 8:04 pm
de SIROW
PRO meriti, dar mai controleaza-te la nervi :)) :twisted:

Re: Cerere Helper/Admin lic

Scris: Dum Ian 12, 2025 8:15 pm
de Maior
PRO

Cu conditia de a avea grija uneori la nervi cu reactionezi. In rest, mult succes!

Re: Cerere Helper/Admin lic

Scris: Dum Ian 12, 2025 9:41 pm
de Regele
PRO, esti activ pe server si ai o cerere bine facuta

Re: Cerere Helper/Admin lic

Scris: Lun Ian 13, 2025 8:42 pm
de maita
PRO! O cerere buna. Esti o persoana destul de activa pe server si cumsecade(mai ai si iesiri nervoase uneori, dar sunt convins ca pot fi remediate).
Bafta!

Re: Cerere Helper/Admin lic

Scris: Mar Ian 14, 2025 8:59 am
de Mab
PRO