Pagina 1 din 1
Cerere unban - RDB
Scris: Joi Iun 05, 2025 9:49 pm
de RDB
Nickname-ul tau:Robert
Nickname-ul adminului care te-a banat:]blazeeee
Nume server/ip: cs2.parabestial.ro
Data si ora: 6/5 14;39
SteamID-ul tau:
https://steamcommunity.com/profiles/76561199512234392/
Dovada:
Re: Cerere unban - RDB
Scris: Joi Iun 05, 2025 9:56 pm
de blazegaming22
CONTRA! In condițiile in care iei tot sv ul la misto si playerii de pe el,esti toxic,urlii,zbieri,faci ear rape,te crezi cine vrei tu cand nu sunt admini on. Toti din staff pot mărturisi faptul ca comportamentul tau lasa de dorit.Ti am mai dat gag/mute si ti am zis ca daca nu te potolesti,iti dau ban o saptamana, fapt pentru care nu ai bagat de seama si nu ai luat in serios. Iti asumi!
Dovada:
https://youtube.com/clip/Ugkxgxd-Lr55Nz ... ure=shared (minutul 8:28)
Re: Cerere unban - RDB
Scris: Vin Iun 06, 2025 12:51 pm
de mugurel223
CONTRA! Comportamentul tau este unul foarte urat cand nu sunt admini on.Asa ca ai fost sanctionat cun ban pentru a-ti remedia comportamentul.
Plus ca nu esti la prima abatere.
Re: Cerere unban - RDB
Scris: Vin Iun 06, 2025 1:29 pm
de Azzkaryon
CONTRA!Ai un comportament foarte urat fata de ceilalti jucatori atunci cand nu sunt admini online.
Re: Cerere unban - RDB
Scris: Vin Iun 06, 2025 1:46 pm
de who_i_am
CONTRA, pe langa faptu ca e ban de o saptamana, din ce inteleg eu tu esti cam toxic.
Re: Cerere unban - RDB
Scris: Vin Iun 06, 2025 2:06 pm
de maita
CONTRA!
Avand in vedere comportamentul pe care il ai ,consider ca sanctiunea a fost acordata bine.
Bafta!
Re: Cerere unban - RDB
Scris: Vin Iun 06, 2025 3:09 pm
de Mentallyill
CONTRA!
Ceilalti admini au spus tot ce era de spus deja.
Re: Cerere unban - RDB
Scris: Sâm Iun 07, 2025 10:50 am
de sss
CONTRA
Pentru comportamentul tau neadecvat.
Re: Cerere unban - RDB
Scris: Dum Iun 08, 2025 6:18 pm
de xyz
respins , sanctiune acordata corect.